Příslušenství pro dopravníky

Příslušenství pro dopravníky

Škrabky na čištění Belle Banne

Škrabky Belle Banne se používají v mnoha průmyslových odvětvích po celém světě. Příkladem aplikace vyžadující nejvyšší kvalitu a bezpečnost mohou být německé černouhelné doly, které používají shrnovače Belle Banne již mnoho let. Jejich použití zajišťuje efektivnější provoz dopravníků a nižší výdaje na udržování dopravníků v dobrém technickém stavu, což snižuje počet odstávek způsobených poruchou.

Válečky Tru-Trac (bezúdržbové) jsou nejlepším řešením vyrovnání řemene, které je dnes na trhu k dispozici. Všechny produkty jsou vyrobeny z vysoce kvalitních komponentů, které jsou pod neustálou kontrolou. Systém vedení pásu byl podroben nejnáročnějším požadavkům na kvalitu a prokázal, že je nejlépe testovaným výrobkem ve své skupině. Kromě toho získaly pozitivní ohlasy od uživatelů z celého světa

Tru-Trac Rollers Příslušenství pro dopravníky Tru-Trac Rollen
accessories for conveyors Příslušenství pro dopravníky

Připojovací stroje

Jako specializovaný servis dopravníkových pásů disponujeme různými typy specializovaných zařízení pro montáž mechanických spojů.

Oprava řemene

Během provozu je pás vystaven různým druhům škodlivých faktorů, v důsledku čehož se nezřídka setkáváme s různými poškozeními pásu. Mezi nejčastější patří pořezání, natržení, odření, praskliny, propíchnutí, které bez přijetí příslušných opatření znemožňují další práci nebo snižují jeho účinnost. Vzhledem k vysokým nákladům na pořízení nového pásu je oprava poškození mnohem výhodnější.

Příslušenství pro dopravníky

Válečky

Nabízíme několik verzí válečků: Válce polské výroby, válce holandské výroby (TEMPO) z HDPE plastu, válce maďarské výroby.