Škrabky na čištění Belle Banne

Škrabky na čištění Belle Banne

Belle Banne cleaning scrapers Škrabky na čištění Belle Banne
Škrabky od firmy Belle Banne se vyrábějí v Japonsku a vyznačují se jedinečným designem a patentovanými technickými řešeními. Použití výrobků Belle Banne zajistí nejvyšší účinnost čištění pásu a dlouhou životnost spotřebních prvků výrobních linek.

Škrabky Belle Banne se používají v mnoha průmyslových odvětvích po celém světě. Příkladem aplikace vyžadující nejvyšší kvalitu a bezpečnost mohou být německé černouhelné doly, které používají shrnovače Belle Banne již mnoho let. Jejich použití zajišťuje efektivnější provoz dopravníků a nižší výdaje na udržování dopravníků v dobrém technickém stavu, což snižuje počet odstávek způsobených poruchou.

Standardně nabízíme shrnovače pro pásy o šířce od 400 do 2200 mm a pracující rychlostí až 7,5 m/s. Nabízíme také vyměnitelné prvky.

S výběrem vhodného modelu vám pomůžeme a naši obchodní zástupci vám zodpoví vaše dotazy.

Dostupné typy škrabek:

Type - U

Type A / AF

Type - H

Type - P

Type - R

Vyzýváme vás, abyste se seznámili se seznamem referencí!

Níže uvedené video ukazuje různé typy škrabek Belle Banne

Od roku 2008 je firma CTP výhradním distributorem škrabek Belle Banne v Polsku.

Dne 17. června 2008 byla ve Vratislavi podepsána dohoda o zřízení firmy CTP jako výhradního distributora japonských škrabek Belle Banne v Polsku.

Pokud máte zájem o použití čisticí škrabky Belle Banne, kontaktujte naši společnost a poraďte se s ní o technických možnostech.

Zástupci firem Centrum Taśm i Pasów, Nippon Tsusho Co. Ltd., SGT Promati